Obchodní podmínky

I. Základní ustanovení
Tento internetový obchod je provozován firmou Ridentity s.r.o., se sídlem Velehradská 1910/6, Praha 3, 130 00 (toto místo je také poštovní adresou pro doručování písemností provozovateli internetového obchodu), IČ: 27870278. Společnost je zapsaná v obchodním restříku u MS v Praze, oddíl C vložka 123016 dne 7.3.2007 . Kontaktní telefon na provozovatele internetového obchodu je +420 222 222 010.
Nabídka zboží v rámci našeho internetového obchodu je marketingovou prezentací námi nabízeného a prodávaného zboží a sama o sobě není návrhem na uzavření kupní smlouvy.
Návrhem na uzavření kupní smlouvy je až řádně vyplněná objednávka zákazníka (kupujícího). Prezentace zboží v rámci našeho internetového obchodu na stránkách www.ridentity.cz má pouze ilustrační charakter a v detailech se může lišit od dodaného zboží.
II. Objednávka
Řádným vyplněním a odesláním objednávky kupující potvrzuje závaznost své objednávky a souhlas s těmito obchodními podmínkami.
Objednávat je možno následujícími způsoby:
1. prostřednictvím internetového obchodu na internetové adrese www.ridentity.cz
2. elektronickou poštou na adrese shop@ridentity.cz
Objednávky je možné takto činit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Provozovatel internetového obchodu podmiňuje přijetí e-mailové objednávky uvedením potřebných údajů pro fakturaci, dodací adresou, kontaktními údaji a přesným popisem zboží odpovídajícím nabídce v našem internetovém obchodě (kat. kód, popis, barva, velikost, počet, cena apod.). Pokud nebudou údaje úplné, nemůžeme objednávku akceptovat.
Kupující bude, pokud uvede správnou e-mailovou adresu, informován e-mailem o přijetí objednávky do systému. Pokud Vám potvrzovací email nepřijde, kontaktujte nás prosím na kontaktní adrese uvedené na našich internetových stránkách www.ridentity.cz. Tento email o přijetí objednávky do systému není akceptací objednávky prodávajícím.
Akceptaci objednávky pošle prodávající na emailovou adresu zadanou kupujícím po ověření dostupnosti a termínu dodání požadovaného zboží. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem doručení akceptace objednávky kupujícímu.

III. Výměna zboží

Není problém, ozvěte se.

IV. Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy uzavřené výše uvedeným způsobem, a to do čtrnácti dnů ode dne převzetí zboží. Je to jednoduché: vrátíte nám zboží a my zase peníze.

 

Vše je uvedeno v příslušných zákonech